Horoskop a astrologie

Noor letní školaAstrologie je stará věda, která zkoumá pohyb a vztahy planet a jejich vliv na člověka. Horoskop je grafické vyjádření situace planet a člověka, kterou vykladač zkoumá pomocí astrologických znalostí.
Úúúf, umíte si pod tím něco představit? Pokud ne, nebuďte zarmoucení. Já neumím opravit pračku, řidičák mám jen na koně a třeba v angličtině bych se nezeptala ani na cestu na nádraží. A nože na krájení čehokoliv se v naší kuchyni chytá nejčastěji moje dcera Jasmínka. Ona totiž historicky šermuje, tak myslím že ví, co dělá…
Astrologie mě baví. Povšimněte si prosím mé cudné kozoroží skromnosti, která mi velí netvrdit, že astrologii umím. Studium astrologie a jmenované horoskopy – to je běh na dlouhou trať, opravdu nespočívá v tom, že si přečtete, že Berani se rodí na jaře a Lev s Rybami se k sobě moc nehodí. Ale do astrologie to patří, to zase jo.
Tak tedy ještě jednou – astrolog zkoumá horoskop. Co je na horoskopu to nejpodstatnější? No přece člověk, jeho „nositel“. Ten je také astrologovým klientem, pokud se horoskop takzvaně “vykládá”.
A co lze z horoskopu vyložit? Pokud vám jde o RADIX, tedy mapu planet v okamžiku vašeho zrození, nepůjde tu o věštbu, ale spíš o hodně zajímavý psychologický rozbor. Astrolog dokáže rozpoznat vaše vlastnosti, tendence k určitým druhům nálady, způsob jakým reagujete na rozličné podněty osudu. Dále talenty a slabá místa. Poví vám hodně o rodinném zázemí, do kterého jste se narodili a o situacích, které vašemu narození předcházely. Pokud vás zajímá KARMA, je pro vás horoskop studnicí cenných informací. Dokáže něco vypovědět i o předchozí inkarnaci, kterou jste žili a tématech, která budete v současném životě zpracovávat.
Astrologii lze využít i pro výklad, nebo prognózu budoucnosti, tam už se jedná o horoskop tranzitní. Z něho se dozvíte, jak váš osud ovlivňuje současná nebeská konstelace a jak si rozumí či konkuruje s planetami vašeho zrození. Astrolog vám poradí vhodný okamžik pro investice, změnu povolání, správné načasování početí dítěte, nebo to, že je doba čekání na lepší konstelace hvězd.
Horoskopy jsou i partnerské, tam hledáme silná či slabá místa obou partnerů, společné rysy, možnosti spolupráce a upozorňujeme na kritické body či období.
A právě o tom, jak si jednotlivá znamení horoskopu rozumí, si více povíme příště.

Laskavou přízeň hvězd vám přeje vaše

NOORVěštírna Květy Fialové
horoskopy, astrologie, Tarot, regresní terapie, výklad karet

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.