Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Evolution – Výstaviště Praha Holešovice

Evolution – Výstaviště Praha Holešovice
Patnáctý ročník Evolution, festivalu alternativního životního stylu se koná na pražském Výstavišti od 22. do 24 března 2019. Návštěvníci se mohou těšit na expozice a zboží pěti obvyklých okruhů –
BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVA a OSOBNÍ ROZVOJ.
Tradičně je součástí festivalu také maraton přednášek, dílen, besed a hudebních vystoupení zajímavých hostů.

I letošní rok se na festivalu můžete potkat s Věštírnou Květy Fialové. U stolečků s kartami, kyvadly, numerologickými tabulkami a astrologickými programy se můžete našim kartářkám svěřit se vším, co vás trápí, o čem se rozhodujete, co potřebujete objasnit a nahlédnout z jiné, než obvyklé stránky.
Těšíme se na setkání se stálými, i novými přáteli alternativního stylu života a magického myšlení.

22. – 24. 3. 2019
Výstaviště Praha Holešovice
Otevřeno:
pátek, sobota 10:00 – 19:00
neděle 10:00 – 18:00

kartářky, šaman, numerologie, astrologie, výklad snů, výklad z kávové sedliny, chiromantie, léčení čaker