Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Deník vděčnosti – tatínek – kartářka Noor – výklad karet

Tatínek je takový chlápek, který dělá mámu šťastnou, aby z ní děti nezešílely dřív, než jim bude osmnáct a půjdou z domu.

Co říct k tématu tatínek. Většinou toho moc nenamluví (tedy ve srovnání s maminkou). Ale víte co? Vy stejně víte, o co tu jde. V tomhle horku se nebudeme zdržovat dlouhými řečmi a jdeme rovnou na to. Tatínek jde taky většinou rovnou k věci.
DENÍ VDĚČNOSTI – cvičení
Deset požehnání, které vám Vesmír poslal v osobě tatínka. A pak zase do sprchy nebo k bazénu. Krásný tropický den přátelé vděční a milí.
denik-vdecnosti-clanek
S Láskou Noor