Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Deník vděčnosti – maminka – výklad tarotu online

Včerejším cvičením vděčnosti za domov jsme na pár dní ukončili práci na hmotných statcích a nyní se posuneme do oblasti vztahů. Láskyplné a harmonické vztahy jsou velmi obohacující. Naopak nesváry, hádky nebo alespoň nevraživost nás oslabují, zatvrzují a ničí. Dnešní cvičení budeme věnovat vztahu k člověku, který byl pro každého z nás branou Života – mamince. Maminka je první bytost, se kterou se člověk setká, je to ona, kdo nám ukazuje svět a formuje náš názor na něj. A dělá to podle nejlepšího vědomí a svědomí. Maminka se může i mýlit, ale podle mého přesvědčení je to vždycky z lásky. Každá matka se snaží dát svému dítěti ze sebe to nejlepší, třebaže často vidí svět svou vlastní optikou. Bez ohledu na to, jakou maminku jsme měli a jaké dětství nám připravila, stane se navždy postavou vpravdě mýtickou.
Pokud svou matku milujeme, přenesou se na nás její nejlepší vlastnosti a rysy. Pokud ji odmítáme, přebíráme její negativní vlastnosti
DENÍK VDĚČNOSTI – cvičení
Chtěla bych, abyste se dnes neomezovali deseti body svých požehnání. Napište dnes do deníku úplně všechno, za co jsme své mamince vděčni a proč jste vděčni, že máte, či jste měli maminku. Opravdu se do toho položte a jděte i do detailů – čím více díků k nebi vznesete, tím mocnější řeka ženské energie linie vašich předků vámi může začít proudit.

S Láskou Noor