Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Deník vděčnosti – kouzlo velké lásky – kartářka Noor – výklad tarotových karet

Není vztah, který by se pomocí vděčnosti nedal ještě zlepšit. I když jsou všechny vaše vztahy harmonické, vděčností se mohou ještě prohloubit a více naplnit. Zaměřte se dnes na vztah, který chcete zlepšovat. I v případě, že jste v současné době sami a rádi byste žili v partnerství, můžete si vybrat existující vztah s jakýmkoliv člověkem a projevit vděk právě za něj. Pro Vesmír tak projevujete svou milující stránku, která se dokáže realizovat v lásce. Navíc, pokud jste nyní bez partnera, máte prací na vděčnosti velikou naději, že potkáte stejně intenzivně milujícího člověka, jako jste vy.
DENÍK VDĚČNOSTI – cvičení
Pokud máte fotografii milované osoby, nalepte si je na stránku v Deníku, do které budete dnes psát. Napište všechno, co na daném člověku milujete a projevte za to díky. Vyjmenujte všechno, co vám tenhle vztah přinesl a přináší a poděkujte za to. Čím je vztah problematičtější, tím víc pozitiv a vděčnosti musíte najít. I když máte pocit, že vztah už v troskách, vzpomeňte si na všechny drobné i velké radosti, laskavosti, dobrotu a požehnání, které jste s daným člověkem zažili a zažíváte. Úplně zapomeňte na trápení, ponížení, ústrky nebo zklamání a soustřeďte se jen na to krásné a radostné. Pokud je láskyplný vztah vaší prioritou, opakujte toto cvičení co nejčastěji. Můžete si pořídit i speciální Kámen vděčnosti právě pro láskyplný vztah.
Přeji vám, ať rozpoznáte lásku, které se vám dostává.
Vaše Noor
Noor tarot