Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Zákon přitažlivosti – Božská jiskra

Jiskra světla se oddělila od velkého, zářivého Zdroje. Je to poprvé, co není součástí celku. Je to poprvé, kdy se chystá prožít pocit “Já“, vstoupit do hmoty a být člověkem. Už ví, kam a proč jde, ale přece jen, je to poprvé. Chystá se teď rozloučit se Zdrojem. Je trochu nervózní a má trošilinku strach.
 „Nemusíš se vůbec ničeho bát“, říká zdroj. „Jsi přece stále součástí mne a já jsem Tebou, ve skutečnosti nejsme nikdy ani na okamžik odděleni“.
„Ale nebudu o tom vědět, zapomenu. Uvěřím, že jsme odděleni a možná na Tebe a sebe ani nebudu věřit“, chvěje se Jiskřička. „A co když si neporadím, co když Tě budu potřebovat, jak se Ti dovolám???“
„Vládnu všemi jazyky světa a rozumím každé touze, neměj strach, že Ti nedám, co potřebuješ.  Domluvíme se takhle. Dostaneš tělo a to budeš obývat. Tvůj střed bude v místě, zvaném srdce, tam se se mnou vždycky spojíš. Když budeš něco potřebovat, nezdržuj se hledáním jazyka, kterým ke mně máš volat. Stačí to, co potřebuješ, pocítit ve svém srdci. A pak mi to musíš zahrát. Když Ti bude scházet láska, zahraj mi lásku, když radost, předveď mi svou představu radosti a já Ti ji pošlu. To, co uvidím, tím Tě obdaruji. Vždycky Ti dám to, co mi vzkážeš.“

DENÍK VDĚČNOSTI – cvičení
Dnes je to úplně jasné, viďte?
Sepište seznam deseti svých požehnání a probuďte jiskru ve svém srdci. A zahrajte to!
S Láskou Noor
Noor tarot 1