Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Buddhistické poselství Květy Fialové

Květa Fialová

Drazí přátelé Věštírny. Tyto řádky chceme adresovat všem, kteří milují a obdivují spolu s námi naši vzácnou kmotřičku a patronku – paní Květu Fialovou. Pro spoustu z nás je Květa Fialová inspirací, světlem a duchovní autoritou. Paní Květa při mnoha příležitostech rozdává radost, pohodu a také podporu. Často i pomocí známé „buddhistické modlitby“. Její znění je jakousi manifestací Pravdy, se kterou se ztotožňuje filozofie nás, kolektivu Věštírny Květy Fialové.
A dnes chceme tuto modlitbu zase věnovat my. Věnovat paní Květě Fialové jako podporu, poděkování a přání všeho dobrého. A především zdraví, tak vzácného a tak potřebného.
A pro ty z vás, kteří to cítí stejně, pojďme se spolu pohroužit do poselství těch mocných slov:

Ať se stanu v každé době
nyní a navždy,
ochráncem těch bez ochrany
vůdcem pro ty, co ztratili cestu
lodí pro ty, kteří plují přes oceány
mostem pro ty, kteří přecházejí řeky
úkrytem pro ty, co jsou v nebezpečí
svítilnou, pro ty, co nemají světlo
útočištěm pro ty, co nemají kde hlavu složit
a sluhou pro všechny potřebné.

Tobě Květo, Tvoji přátelé…