Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Astrologické konstelace posledních dní roku 2016

Poslední čtyři dny do konce roku 2016. Jakými planetárními vibracemi jsou podpořeny a jak je co nejefektivněji využít.

Středa – tento den zaměřte především na výkonnost, práci dobře zorganizujte a nebojte se, vytrvalost a pracovitost budou odměněny. A to i přesto, že můžete zažívat nestabilní finanční situaci. Dobře se dnes budou cítit lidé, kteří pracují rádi, s láskou. U notorických pracantů, workoholiků, puntičkářů hrozí tento den problém, s nimi samými i s okolím. Kdo zamýšlí před prací utéct nebo se jí jinak vyhnout, má smůlu také. Dostanete nálepku totálního lenocha. Uvažujte nad svými slovy a činy, věnujte pozornost lidem kolem vás. Snadno byste totiž mohli něco nebo někoho přehlédnout a pak toho litovat.

Čtvrtek – velmi silný den. Týká se nespoutanosti, ctižádosti. Pro někoho, kdo neumí nakládat s vnitřní svobodou, může tento den znamenat peklo v ohledu, že bude muset odolávat pokušení a den pro něj bude lehce pohnutý. Kdo naopak sám se sebou pracovat umí, bude se cítit báječně. A to i za cenu, že dokáže okolí, jak se přizpůsobit mimořádným podmínkám. Do nových zážitků se taky pusťte, ale vibrace nabádají, abyste neriskovali. Den přeje milostným dobrodružstvím, úspěchům dát o sobě vědět veřejnosti, zábavě, komunikaci všeobecně a služebním cestám. Pokud si chcete dát předsevzetí k novému roku, je velmi vhodná doba začít už tento den!

Pátek – budete sami překvapení, jak vás tento den vytáhne zpátky do sedla. Odvraťte problémy a snažte se o udržení harmonie, o soulad.
Máte možnost urovnat spor v rodině, vyznat lásku partnerovi právě proto, že v tento den jsou planetární vibrace partnerskému soužití nakloněny. V žádném případě nekritizujte! Může se stát, že budete muset o něčem v rámci rodiny rozhodnout. Važte si příjemných mezilidských vztahů. Pomoc, dobrý skutek, služba druhému, se nabízí! Jak s tím naložíte je jen na vás. Setkáte se s někým milým a taky na vás dýchne umění.

Sobota – poslední den v roce 2016. Jak ho prožijeme, je samozřejmě na každém z nás, jen zmíním, že budeme ovlivněni vibracemi, které podporují přemýšlení, což bude mít dopad na intelektuální stránku naší osobnosti. Pokud tento fakt přijmeme, obrátíme se, alespoň na chvíli do sebe, zjistíme, že máme před sebou den plný možností a příležitostí. V opačném případě můžeme zažít i ve společnosti přátel osamění. Z optimističtější stránky vzato, je to den, kdy přes analyzování a pochybnosti dochází k našemu zdokonalení.
Tak mě napadá, jestli přesně tohle k účtování nepatří.

Přeji příjemně strávený konec roku 2016 a do roku 2017 hodně štěstí, lásky, životního nadhledu a porozumění.
Johana – astrologie a numerologie

horoskop 2017

horoskop, astrologie, numerologie