Astrologická předpověď na září

Milí přátelé naší věštírny, začnu pozitivně. I září tohoto roku může být příjemně stráveným měsícem, a to zejména půjdeme-li v souladu s astrologickou předpovědí světového roku a měsíce září a budeme-li respektovat naše individuální možnosti. Pak nevidím problém u nikoho z nás. Zastavit se, uvolnit se, porozumět sám sobě, a jednat.
Pro nastávající období třech dekád bych opravdu doporučovala držet se těchto rad, neboť z pozice světového roku a letošního září jde o čas, kdy se odpoutáváme, ukončujeme, završujeme, bouráme, rozcházíme se a taky se loučíme. Potřebujeme hodně empatie, protože jde i o nedobrovolné zakončování hezkých záležitostí, a to podvědomě.
Ale nebojte se, má to svůj smysl. Nekvalitní záležitosti končí a nemá smysl se jimi dále zabývat, a ty relativně pohodové skutečnosti, co si podvědomě kazíme, se obnoví na kvalitativně vyšší úrovni.
Co bude tento měsíc ovlivněno planetárním postavením více než kdy jindy, je naše psychika a schopnost porozumět druhým. Ale pozor, je to o tom, že se nám stres nabaluje již delší dobu, My držíme, až jednoho dne, a to by mohlo být nejkritičtější 9., 18., 27.9., nám nervy bouchnou nebo se jinak projeví naakumulované emoce na našem zdravotním stavu. Ještě více jsou ohrožena vodní znamení, ale i starší ročníky s vodním ascendentem. Nastávajícím maminkám bych poradila, pokud jen trochu můžete i tak neodvratný den porodu ovlivnit, přiveďte svoje miminka na svět mimo tyto dny.
Využijte ještě vibrací z konce srpna, kdy jste jistě cítili přízeň opačného pohlaví a takzvaně se líbili. Pokračujte v tom do 8. září protože měsíc procházející v tomto čase Pannou, Váhami a Štírem za podpory Novoluní Vám dopřeje cítit se odlehčeně, bude se dařit dietám anebo alespoň nebudete při stávající stravě přibírat. Vše, co na sobě vylepšíte, se setká s úspěchem a bude mít delší trvání. Od 9. do 22. září jezte zdravě, střídmě a také doplňky stravy lépe zaberou. 23. září začíná podzimní rovnodennost a tak mě v té souvislosti napadlo se s Vámi podělit o novinku zvanou rýmovník. Květina, bylina nebo rostlina, jak chcete, která má skvělé účinky. Lze z ní dělat limonádu, čaj nebo ji přidávat do salátu. Je hezká a léčivá. Proti rýmě hlavně.
Vztahy všeobecně a láska jakoby vámi byly podvědomě zkoušeny. Držte se proto mých rad, abyste nemuseli přinášet oběti. Ke konci roku, jak jsem slibovala v předpovědích minulých měsíců, budeme všichni milovat a milováni. Od 11. do 21.září hlavně, ale i celý měsíc, zhluboka dýchejte, nenechte se rozhodit a nedělejte závěry, především vy, kteří jste si vědomi svojí žárlivostí nebo neoplýváte empatií. Na druhou stranu, kdo setrváváte v nefukčním vztahu nebo chcete z jiného důvodu změnit svůj vztahový život, udělejte to ještě tento měsíc. Bolet to bude, ale říjen slibuje nový začátek. 28. – 30. září jsou hvězdy nakloněny setkáváním, večírkům a láskám.
A jak na tom budeme v profesní oblasti? Nyní v září máme v porovnání se srpnem polevení, ale i to má svůj důvod. Doporučuji zaměřit se a pokračovat v záležitostech rozjetých. U dlouhodobých projektů lze předpokládat kladné výsledky. Nezapomeňte použít slova uznání, díků, obdivu nebo prosby 6.-8. a 13.-15. září. Je jedno pro jaký účel, jestli potřebujete pomoci, dobře spolupracovat nebo si jen tak vylepšit postavení. Vhodné dny pro to jsou, jen pozor na takt. Kdo jste zaměstnaní, 19.-21. září se vyhýbejte nadřízeným. Budou rozmrzelí a mohli by vám vyčítat pomalé pracovní tempo, nedochvilnost a absenci.
Na závěr, to nejlepší, co bych vám doporučila, tedy abychom září přežili naprosto v pohodě. Odjet, odletět, odplout na celý měsíc někam daleko. Tam máme vibracemi podporu jasnou!
Přeji, aby se to alespoň někomu z nás podařilo!
Vaše Johana
horoskopy a numerologie

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.