Astrologická předpověď na říjen

Počkat si na tento měsíc se nám vyplatilo. Konečně po dlouhé době můžeme vzít život do vlastních rukou. Vzpomeneme-li si naposledy na s chutí prožitý měsíc březen, tak teď tu máme po půl roce comeback. Prozradím, že se ještě v tak složitém roce jako je tento můžeme těšit na fajnový prosinec. A každý z vás, kdo si ještě podle své osobní vibrace či planetárního postavení nebo výkladu karet zvolí správné načasování, se má opravdu na co těšit! Ano, těšte se na reálnou podobu vašich představ!
Tento měsíc budete ve všech oblastech vašeho života velmi aktivní. Energie máte na rozdávání, a tak s ní efektivně zacházejte 7. ,16. a 25. října. V pracovních záležitostech, vám, kdo pracujete jako zaměstnanci, půjde práce dobře od ruky. Kdo plníte plány, buďte bez obav. Měli byste chodit do práce i rádi. Kdo se účastní projektů, měl by je s přehledem a je možné, že i s předstihem dobře zakončit a klidně se směle, už nyní, připravovat na další rok. Mobilizujte své schopnosti a pracujte v týmu. Vyjednávání, diskuze, dialogy, výzvy, žádosti, prostě vše, co se týká práce, bude mít úspěch 3.- 5. a 31. října. Jednejte však korektně.
Pozitivní energie měsíce října se promítnou i do citů. Zkuste se jen oprostit od sobeckosti a zbytečné závislosti na partnerovi. Dokážete-li to, vyhráli jste sami nad sebou. 7. říjen bude vydařený jak pro zamilované, tak pro přátelská setkání. Skutečně neodolatelnými se stanete 24.-25. října. Takzvaně sednout na lep, nechat se oblbnout, promiňte mi to slovo, byste mohly 13.a 14. října. Po celý říjen budete mít pozitivní vliv na okolí, neboli se budeme vzájemně dobře ovlivňovat, což je skvělé při pomoci potřebným. Dělejme proto dobré skutky, charity a besedy 21. a 22. října.
Zdraví bezprostředně souvisí s přehršlí energie, a tak se vážných zdravotních komplikací nemusíte obávat. S příchodem podzimu si jen dávejte pozor na nachlazení a to ve dnech 1.- 5. a 29.-31.bříjna, které by v dalších dnech mohlo přejít na klouby. Úplněk 16. října a dva dny před ním, kdy je Měsíc v Rybách, s sebou může nést rozladěnost, ale právě vlivem pozitivních vibrací, to nakonec nebude tak zlé. Poslední týden v říjnu věnujte pozornost střídmé vyrovnané stravě, své psychice a žaludku. Těhotné ženy, od 9.-22. října pozor, abyste na svět nepřivedly svá miminka zbytečně předčasně.
Planetární postavení, které zaručuje úspěch pro:
Nákupy 6.,7.,17.,18.říjen
Zábava 19.,20.,28.-30. říjen
Péče o tělo 17.,18., 23.-27.říjen
Diety 22.-31.říjen
Úklid 23.-25.říjen
Šestý smysl 11.,12.říjen
Přeji úspěšně prožitý říjen
Johana

horoskopy a numerologie

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.