Astrologická předpověď na prosinec 2016

Slibovaný fajnový prosinec je tady. Hodně štěstí na nás čeká ve všech oblastech života. Atmosféra kolem nás je příznivá, napětí a starosti jako by nebyly. Nebe bez mraků, ale není to klid před bouří. Je to odměna za těžký, ale námi zvládnutý rok.
Jako vždy úspěch podpoříme souběžně svými osobními vibracemi, planetárním postavením nebo si necháme vyložit z karet. Pak už stačí jen správně načasovat.
Příliv energie přijde v podstatě ihned a trvat bude do 12. prosince. Nastupuje vlivem novoluní, tentokrát je Měsíc ve Střelci, a vy ucítíte optimismus, všude, kam se podíváte. Nadšení, pochopení a nové myšlenky přetrvají do 6. prosince, jen 2. a 3. pozor na zneužití v podobě oklamání díky vašemu vstřícnému přístupu. Od 13. 12., co se týče energií, jsou tendence klesající a ještě nám tyto dny, 14. 12. + – dva dny naruší úplněk v Blížencích. Neztrácejte hlavu, stačí nervozitu a nesoustředěnost odstranit tělesným pohybem. Hlavně nesměnujte byty, mohli byste litovat.
V práci vás čekají samá příjemná překvapení, 19. – 21. a 27. – 28. odvedete kvalitní práci.
Láska a vztahy. Budou. Kde se objevíte, budete středem pozornosti, a tak 15. a 16. 12 jděte mezi lidi, neodmítejte pozvání, seznamujte se. 9. – 12. prosince utužujte rodinu, věnujte se dětem, opětujte si lásku. Hýčkejte si domov. 22. – 23. prosince se zabavte takovými společenskými aktivitami, při kterých se budete dobře bavit, zkrátka přinesou vám radost. 31.12 budete mít zpočátku smíšené pocity, kolem půlnoci se setkáte s originalitou. 24. – 26. prosince se díky postavení Měsíce ve Štíru budeme potýkat s vášněmi, a to jakéhokoliv druhu.
Zdraví je tento měsíc chráněno. Dodržujte zásady, přijměte zákon. Mějte se rádi, jezte střídmě a dostatečně pijte, třeba kopřivový čaj. 14. a 29.12 si udělejte očistu těla, od 21. do 28. 12. redukujte váhu.
Rozhodně byste měli využít atmosféru klidu a vyjet na hory, vibracemi jsou podpořeny ale i daleké cesty a to celý měsíc prosinec.
Přátelé, angažujte se ve společenských aktivitách, utužujte přátelské vztahy, provozujte sporty, věnujte se zálibám, tvořte, umělecky se vyjadřujte. Touhy nechme plynout, máme zelenou prakticky pro cokoliv.
Vaše Johana

horoskopy a numerologie, výklad budoucnosti na prosinec, výklad karet, věštění online, horoskop na měsíc

horoskopy, astrologie

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.