Astrologická předpověď na březen 2017

Milí přátelé, využili jste všech možností, které vám únorové vibrace nabízely?
Pokud ano, správně. V měsíci březnu to už nedoženete, natož abyste se posunuli někam dál. Působením nepříznivých vlivů a každodenním shonem budete muset maximálně soustředit síly k tomu, abyste v měsíci březnu obstáli. Co šlo hladce, půjde nyní podstatně hůř. Náročný a únavný měsíc.
Co je velmi důležité v měsíci březnu udělat a to nejen v pracovní oblasti, je dobře zorganizovat svůj čas, pokračovat v zajetých kolejích a nerozjíždět nové projekty. Je velká pravděpodobnost, že vyvstanou materiální překážky a boj s nimi nebude snadný, a to hlavně ve dnech 9., 18. a 27. března. Od 6. do 19. března je náš organismus v útlumu a tak šetřete své síly, a o všem, co děláte, mimořádně pečlivě přemýšlejte. V poslední dekádě byste měli být úspěšnější, proto bych řešení zásadnějších pracovních záležitostí směrovala do těchto dnů. Opatrně, Merkur v Beranu nám otevírá nové možnosti, ale také někdy dělat věci bez rozmyslu!
Vztahy mezi lidmi budou tento měsíc složité, tak trochu díky Venuši v Beranu. I když se citový život bude jevit jako disharmonický, pár vlaštovek se přece jen najde. Recept, jak se vyhnout neshodám, je dávat lásku více najevo, být jemnější, něžnější a shovívavější. Spokojenost byste měli zažívat 1., 10., 19. a 28. března. A tak se bavte a věnujte zálibám. Naplní vás v těchto dnech radostí.
Pravděpodobně se budete cítit i vyčerpaní a přepracovaní. Tento měsíc tíhnete k přepínání vašeho organismu a proto pozor! Nejvhodnějšími dny pro odpočinek je 3., 12., 21. a 30. březen.
Při úplňku ve znamení Panny, 12. března, můžete mít sice chuť tvořit a vylepšovat svůj dům, ale hlavně snahu cepovat okolí, chovat se přezíravě, být neadekvátně nároční a nespokojení. Přidat se mohou i zdravotní obtíže typu poruchy příjmu potravy, bolesti žaludku a střev a břišních svalů. A tak odpočinek a udělat si dobrou náladu je přímo nutností!
Rizikové dny jsou 28. a 29. březen jak pro obchodní jednání, pro uzavírání smluv, tak pro hodnotné nákupy.
Velký jarní úklid jednoznačně naplánujte na 23. a 24. březen. Nejenže na něm strávíte o polovinu méně času než v jiných dnech, ale také ho pojmete radikálněji, což vůbec není na škodu. Podotýkám, že o víkendu už tak výkonní nebudete. Zkuste vyzkoušet, jak na vás planetární vibrace fungují!
Jaro přichází, bude lépe.
Johana

Astrologická předpověď na březen 2017

Zajímá Vás budoucnost?

Nevíte kudy dál?

Zavolejte!


Chci volat levně

Jste tu poprvé a nevíte si rady?
Žádný strach, poradíme vám.