Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Výklad Tarotu na rok 2018

Rok 2017 končí a přichází rok 2018, rok končící karmickou „osmičkou“. Jaký bude, a co nám napoví Tarot skrytých světů?

výklad karet, Tarot, věštba rok 2018, Tarot skrytých světů, láska, zdraví, volba prezidenta

Výklad Tarotu pro rok 2018

Kartou roku 2018 je Královna mečů – vládkyně vzduchu nastolující rovnováhu. Odhalí skryté lži i dávná tajemství a ukáže světu pravdu. Už nebude lehké uniknout před odpovědností, tak, jak ukazuje karta mezilidských vztahů – Sedmička mečů. Bohužel snaha přivlastnit si nečestným jednáním cizí majek, pokusy o podvody – hlavně ve virtuálním světě – nás budou provázet i v tomto roce. Kartou naší republiky je Dvojka holí, měl by nás čekat rušný rok – změny a očekávané události (volba presidenta, vývoj v Evropě ), ale vše bychom měli v pořádku ustát a pokračovat v nastoupené cestě. Pro naši zemi jsou důležité i vztahy s ostatními státy Německo a západní státy (Viselec) – situace se ustálila a stagnuje, jižní státy – Věž, zde bude docházet k prudkým změnám, které jsou nezbytné pro další vývoj, které ale nemůžeme ovlivnit, s ostatními sousedy (Rytíř pohárů) máme dobré a přátelské vztahy.

Láska:
Dvojka pohárů a Desítka pentáklů
Vztahy, které přečkaly krizi v roce 2017, by měly nejen vydržet, ale měly by být ještě stabilnější a pevnější. Desítka pentáklů zaručuje finanční stabilitu a nic nebude stát v cestě tomu, aby se rodiny rozrůstaly. Očekávané miminko mohou čekat nejen bezdětné páry, ale i do rodin, kde mají jedináčky, přibudou další sourozenci. Nezadaní mají v tomto roce velkou šanci seznámit se s vhodným protějškem a dát vale svojí samotě. Pozor na mimomanželské vztahy, Královna mečů nemá ráda klam a lži.

Zdraví:
Trojka mečů a Čtyřka mečů
V letošním roce by mohli mít problémy lidé, kteří dlouhodobě ignorují varovné příznaky, buď se nestarají o své zdraví, nebo naopak péči o zdraví přehánějí a jejich případně onemocnění může být psychosomatického původu. V roce 2018 je třeba dát si pozor na zažívání, ledviny a problémy s močovým měchýřem – týká se hlavně žen. Pozor na zbytečné úrazy při sportu, ohroženy jsou zvláště končetiny.

Prosperita a peníze:
Šestka pentáklů, Král holí
Karty nám naznačují, že se v letošním roce bude dařit těm, kteří nebudou zbytečně riskovat a nebojí se osobního nasazení. Ti, kteří chtějí rozjet soukromé podnikání a nemají dostatek hotovosti, by si měli promyslet možná rizika úvěru, pokud si budou půjčovat peníze, tak si půjčit jen nezbytně nutnou částku a začít skromněji. Po letech rozmachu stavebnictví dojde k určitému útlumu, nicméně dobře se bude dařit menším stavebním firmám, které budou zajišťovat menší přestavby a opravy a to nejen bytů, domů, ale i rekreačních objektů, o které bude vzrůstající zájem. Masová turistika do Chorvatska a jiných oblíbených destinací patří minulosti – naopak vzroste zájem o exkluzivní dovolené do exotických zemí. Velký zájem bude o tuzemské dovolené s dobře zajištěnými službami. Další oblastmi podnikání budou služby okolo dětí.
Vše nejlepší v novém roce Vám přeje
Althea

výklad karet, Tarot, věštění, magie, zdraví, osud, numerologie

Výklad Tarotu – Althea