Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Turmalín proti nenávisti a zlobě – Hanka – výklad osudu

Chtěla bych vám dnes povídat o kamenech a o jejich ochranných schopnostech. V drahokamech je obrovská síla, kterou dnešní moderní člověk podceňuje. Kameny umí zázraky a nemusíte být zrovna čarodějka, abyste jim porozuměla. Jak se to dělá?
Turmalín proti nenávisti a zlobě. Ochranný kámen. Říkáte si, k čemu mi bude, před čím mě může chránit kus šutru? Tak např. jdete z podnikové schůze a jste unavená, ospalá a bez energie? Kdekoliv se potkáte s větším počtem lidí, vezmou vám energii, a to i když nechtějí. Ani nemluvím o věčných pesimistech, závistivcích a zlých lidech, kteří si z vás cucnou automaticky. Pro tyto případy bych doporučila kámen Turmalín.
Turmalínu se připisuje vlastnost odstraňovat nenávist a zlobu, chrání před negativní lidskou energii, zvyšuje obranyschopnost a vytvoří kolem vás neviditelný ochranný štít. Stačí si kámen po zakoupení omýt studenou vodou, dát na slunce vysušit a pak ho nosit na těle, kdykoliv uznáte za vhodné. Můžete ho zastrčit do podprsenky, do kapsy, nebo mít v dlani.
Zajímavý tip:
Jedno takové kouzlo pro vás. Pokud víte, kdo na vás vysílá negaci, nebo jste v jeho společnosti nejistí a nervózní, je potřeba mu to zarazit. Kámen omyjeme a dáme vysušit tentokrát ne na slunce, ale na noční vibraci. Nejlépe v období úplňku dáme kámen na parapet, nebo zkrátka ven. Druhý den na něho napište jméno osoby, která vás vysává a zakopejte kámen do země. Proneste nahlas větu: Odmítám tvou zlobu, přeji ti vše dobré, a proto vkládám tento kámen do matky země, kterou žádej o pomoc.
Podobné vlastnosti má ještě dost drahých kamenů, které můžete použít. Ráda vám poradím a doporučím kámen na různé situace
Přeji pozitivní zážitky s drahými kameny.
hanka-krasna HANKA
výklad karet online
mariášové karty