Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

S Medúzou ve znaku – Gianni Versace

Narodil se 2. 12. 1946 v Kalábrii, která je považována za nejchudší část Itálie, v ohnivém znamení Střelce. Jeho maminka měla krejčovský salón a malý Gianni, který se naučil šít, brzy začal navrhovat svoje modely. Ve svých třiceti letech otevřel v Milánu s pomocí svých sourozenců Santy a Donatelly vlastní módní salón se znakem hlavy Medúzy. Gianniho fantazie a nespoutaná kreativita ho vystřelila mezi návrhářskou špičku – jeho modely nosily nejen slavné umělkyně, ženy z nejvyšší společnosti, ale i princezna Diana.
Když se podíváme na slavného návrháře, z pohledu numerologie, zjistíme, že jeho osobní číslo – datum narození je 2, životní číslo pak 7/25 – osobní číslo 2 je číslo člověka s velkým srdcem – citlivého a intuitivního. Životní číslo 7 – sedmička je číslo psychické a nejvyšší základní číslo, které je dělitelné jen jednou, toto číslo má záhadný smysl a přesto, že je liché a nedělitelné, má v sobě vyrovnanost a symetrii. Ačkoli je sedmička vnímána jako šťastné číslo, není tomu tak – byla pokládána za neblahé znamení – štěstí jednoho je vykoupeno neštěstím jiné osoby. Sedmička je i symbolem moudrosti a dokonalosti – podle bible stvořil bůh za 7 dní Zemi, toto číslo naznačuje schopnost, moudrost, dokonalost, ale i představivost. Má i své stinné stránky, mnozí lidé narození pod vibrací čísla 7 mohou podléhat depresím a obavám. Slavné osobnosti s životním číslem 7/25 – Václav Havel, Josef Thomayer, Jan Zrzavý, Jaroslav Seifert, Věra Chytilová, Dagmar Veškrnová – Havlová, Karel Kryl, Mel Gibson, Jan Tříska a mnoho dalších.
Versace se narodil jako osobnostní typ 7/25 pod konjunkcí Neptun – Jupiter. Rozborem čísel mřížky zjistíme, že měl v mřížce 1 šestku – toto číslo mají jedinci se smyslem pro krásu a harmonii a Gianni se jako gay nebál používat svoji představivost a fantazii. 1 devítka – i ta ukazuje na nadání, intuici a schopnost inspirovat. 3 dvojky – vícečetné dvojky mají citliví a empatičtí lidé, v kombinaci s dvěma jedničkami dávají velkou sexuální přitažlivost, 1 pětka, která spojuje mřížku, dává povaze živelnost, touhu něčeho dosáhnout, výkonost i zálibu v riskování, 2 jedničky – schopnost vyjádřit své pocity a prosadit se. 1 čtyřka – pracovitost, zručnost a silná vůle. 1 sedmička – životní číslo 7 je číslem „malé karmy“ přináší nejen úspěchy, ale i těžké životní zkoušky. V roce 1994 Versaceho zasáhla rakovina, s kterou statečně bojoval. Po měsících na chemoterapii se vrátil do světa módy s novou kolekcí. Na sluneční rovině měl 7 – lidé ho vnímali jako charismatického, kreativního a nevšedního člověka. Na měsíční rovině měl 3 – řešil komunikaci se svým okolím a vztahy se svými blízkými.
15. července 1997 obletěla svět smutná zpráva – Versace byl zastřelen před svou rezidencí v Miami, když se vracel z ranní procházky s kávou a novinami. Během několika dní nalezla policie mrtvého vraha – homosexuálního prostituta, který se zastřelil stejnou zbraní. Otázkou zůstalo – proč? I v tomto případě se spekulovalo, jestli vrah Versaceho nenáviděl, zda ho vůbec znal nebo jen chtěl zabít známou osobnost, další konspirační teorií bylo, že Versaceho vraždu si objednala mafie, ale jak to bylo doopravdy, to se asi se nikdy nedovíme.
Přeji všem krásné adventní dny
Vaše Althea

výklad z tarotových karet, numerologický rozbor partnerských vztahů