Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Petržel kadeřavá nesmí doma chybět

Jistě všichni znáte PETRŽEL KADEŘAVOU, určitě ji používáte v kuchyni do polévek, omáček, salátů a třeba i ke zdobení chlebíčků. Milovníci grilování ji často přidávají do marinád pro nakládání masa. Tato bylinka je velice důležitá pro naše tělo a prospěšná našemu zdraví.
Odvar výborně působí jako tonikum pro lesk vlasů a pokud ho budete popíjet, krásně se vyčistí vaše pleť a dojde ke zlepšení cirkulace krve. PETRŽEL KADEŘAVÁ je velice účinná pro trávicí systém, zmírňuje nadýmání a mimo to i křeče ve svalech. Jestliže rádi žvýkáte, použijte tuto bylinku na místo žvýkačky – váš dech se osvěží a dokonce zmizí i zápach po konzumaci česneku.
petrzel

PETRŽEL KADEŘAVOU může pěstovat každý, jelikož ji lze vysévat na záhon, ale klidně vám v květináči ozdobí balkon nebo okenní parapet.
Nezapomeňte si udělat i zásoby na zimu. PETRŽEL KADEŘAVÁ se dá totiž sušit i mrazit. Vyzkoušejte a nebudete litovat.
Kartářka Mirka, kód 22
léčivé kameny, drahé kameny, kameny podle znamení horoskopu, horoskop na rok, horoskop na týden, výklad karet zdarma