Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Osobnost měsíce – Alain Delon – numerologie

Alain Delon – 8. 11. 1935 – osmdesáté narozeniny
Když se podíváme na slavného jubilanta z pohledu numerologie, zjistíme, že jeho osobní číslo je 8, životní číslo pak 1/28.
Osobní číslo 8 je číslo bojovníka a vůdce, mají ho ambiciózní lidé, kteří chtějí být úspěšní a prosadit se, ale je i číslem karmického zatížení. Životní číslo 1, jehož planetou je Slunce, je číslo liché, mužské, aktivní – symbolizuje ego, nezávislost, moc, hrdost, ale i snahu o dominanci. Pod vlivem životního čísla 1/28 se kromě A. Delona narodily i jiné slavné osobnosti. Spisovatelé Simone de Beauvoir, Truman Capote, Karel Čapek, Bohumil Hrabal, Pavel Tigrid, umělci Jack Nicholson, Jiří Voskovec, Janis Joplin, Alfons Mucha a mnoho dalších.
Rozborem čísel mřížky zjistíme, že náš jubilant má v mřížce
1 trojku – to je aktivita, píle, ctižádostivost, velká smyslnost, bystrý úsudek a dobré verbální vyjadřování.
1 devítku – touha po poznání, analytické schopnosti, kreativita, zájem o umění i velkou citovost,
1 dvojku – intuice, přátelskost i problémový vztah k matce, který se promítal i do jeho milostných vztahů.
Pětka spojuje mřížku – dává vynalézavost, odhodlanost, nadšení a touhu po volnosti a svobodě.
2 osmičky – zesilují touhu po úspěchu, moci, hmotném prospěchu, vášnivost a vůdcovské vlohy, na negativní stránce podporují sklony k panovačnosti, bezohlednosti a nechuť podvolit se jakékoli autoritě.
Kompletně vyplněná linie citů ukazuje na emocionálně založeného člověka, který nemá problém projevit svoje momentální duševní hnutí – a to nejen pozitivní city, ale často i velké výbuchy vzteku. 4 jedničky – vícečetné jedničky nejsou příliš časté – signalizují velikou energii, touhu uskutečnit svoje plány (i za cenu neúměrného rizika) vždy se prosadit a využít svoji výkonnost a kreativitu. Negativitou je i zvýšená impulzivita a egoistické zaměření na sebe, zvláště v kombinaci s 2 osmičkami. V Delonově mřížce chybí 6 – smysl pro rodinný život, který jako dítě nepoznal, snad možná i proto nebyl, jak sám přiznal v rozhovorech pro média, příliš dobrý otec. Na sluneční rovině má Delon číslo 9 – okolí ho vnímá jako charismatického, kreativního a přitažlivého člověka, na měsíční rovině má 8 řeší tedy autoritu a vůdčí postavení .
Tak hodně pohody a zdraví do dalších let.
Přeji všem krásný den Althea – výklad karet
Althea vyklad karet