Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Volejte 906 700 002     Kód: 20

Levné volání: 228 224 731

Osmý rok

Výklad

Jsme tu s vámi již osm let. Osm let trvání Věštírny Květy Fialové. Společenství věštců, kartářek, šamanů a astrologů, kteří se s vámi spojují prostřednictvím telefonu a webové kamery.
Vykládáme poselství, která vám řečí karet, čísel a planet vzkazuje Orákulum, jež radí, pomáhá a provází v mnohdy nelehkých okamžicích našeho bytí. Ptáte se nás, jakou budoucnost mají vaše lásky, na talenty svých dětí, jak projít přijímacím pohovorem do nové práce, jak neztratit partnera, jak znovu nalézt sebe sama. Jak zvládnout nevěru, jak porozumět zapeklitému poselství snu, který se vrací. Jsme tu pro vás noci i ve dne.
A jsme s vámi rádi. Stále pod laskavým dohledem naší vlídné a moudré patronky, kterou se stala paní Květa Fialová, když se rozhodla být naší kmotrou. Její mimořádný duch provází Věštírnu po celou dobu a vnáší do naší práce vibrace vpravdě jiskrné a světelné.
V osmém roce našeho existence se nás týká i numerologický význam čísla osm. Pomalu bilancujeme, ukládáme do paměti to dobré, co ještě může rozkvést, opouštíme cesty, které zastaraly. Připravujeme se na budoucí časy. Konfrontujeme stávající situace s představami o rocích budoucích. Už hodně známe. Už mnoho umíme. Spousta z vás s námi tuto zkušenost udělala, neboť jsme za těch osm let vyřídili stovky a tisíce telefonátů. Ve většině případů máme i zpětnou vazbu o naší úspěšnosti, neboť se k nám stále vracíte. Máme velikou radost, kdykoliv vám naše práce dobře poslouží a příště už se můžeme věnovat nové otázce, nové výzvě.
Mnozí nás znáte osobně, vždyť už se osm let potkáváme na veřejných akcích, které pro vás pořádáme. Výstaviště v Holešovicích, Výstaviště Lysá nad Labem a areál Park Hotelu Popovičky jsou už naše stálice. Tam se vám můžeme představit naživo nejen s našimi výklady, ale ukazujeme i škálu svých znalostí a dovedností v přednáškách, seminářích a dílnách. Už jsme spolu zpívali, bubnovali, meditovali, léčili čakry, učili se automatické kresbě, alikvótnímu zpěvu a kontaktu se šamanskými spojenci.
V letošním, pro nás tak silném roce tomu bude podobně. V březnu se potkáme v Holešovicích, čas lásky přivítáme společným pálením čarodějnic, počátek prázdnin prožijeme čtyři dny obklopeni květinami v Lysé nad Labem, skvělou dýňovou polévku si dáme na oslavách Halloweenu a pak už jsou tu zase Vánoce a s nimi adventní aktivity naší Věštírny.
Přejeme si pro sebe krásný rok 2017. A pro vás taky. Buďte tu s námi, my jsme tu s vámi.
Vaše Věštírna Květy Fialové