Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Nad královskou kolébkou – výklad mariášových karet – kartářka Hanka

Je to pár hodin co svět obletěla zpráva, že nad královským palácem v Londýně zakroužila vrána. Vévodskému páru z Cambridge nadělila do kolébky holčičku. Poprosili jsme naši vynikající kartářku Hanku, aby si zahrála na hodnou sudičku a rozložila své mariášové karty k výkladu vpravdě královskému:
vestba pro princeznu
Hani, miminko se narodilo ve znamení Býka, bude to tedy pohodářka?
To rozhodně bude, první, co mě na kartách upoutalo, je očividný a vřelý vztah k lidem a vůbec všemu živému. Karty zdůrazňují velmi krásný vztah k rodičům, především tatínkovi. Také je tu sourozenecká láska a vůbec úcta k rodině a jejím členům. Jen tak něco tu malou nerozhází. Takže máš pravdu, bude to pohodářka.
Čím svět překvapí a co mu přinese?
Jestli překvapí, to netuším, v britské královské rodině se dbá na dobročinnost a to, že tahle malá dáma v ní bude pokračovat, je jisté. Ale nebude to jen povinnost. Vidím tu skutečný a upřímný zájem o lidi a jejich osudy. A co světu přinese? Velký cit pro spravedlnost a její prosazování. Empatii. Důraz na skromnost a lidské hodnoty. Snahu zastat se potřeb obyčejného člověka.
Hani, to co tu popisuješ, zní jako definice člověka Nového věku. Je královské miminko Indigové dítě?
Ano, přesně tohle mě napadlo také. Bude potřebovat dobré a upřímné přátele, protože ta čistota duše je tak očividná, že bude možná lákat ke zneužití.
Urozená babička holčičky, princezna Diana, byla známá svým kladným vztahem k tajemnu, například astrologii. Jak na tom bude její vnučka, podobně?
Myslím že ano. Nepředpokládám hned, že by třeba vykládala karty, ale bude pro duchovní život žít. Velmi prakticky. A ještě si myslím, že po babičce Dianě bude mít nejen laskavou povahu, ale i fyzickou podobu.
Když už jsme Tě pasovali do role hodné sudičky, co Její malé Výsosti popřeješ do života?
To, co každému miminku, vůbec přece nezáleží, jestli se ten uzlík štěstí batolí v paláci, nebo v chaloupce. Hodně zdraví, štěstí, hodnou maminku, milujícího tatínka, věrné přátele a laskavý svět kolem.
Děkuji za rozhovor a moc krásný výklad. Dobrých zpráv není nikdy dost. Na svět přišel nový člověk, radujme se!
REDAKCE VKF

Hanka 03 Hanka
výklad mariášových karet
věštecké kyvadlo