Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Volejte 906 700 002     Kód: 23

Levné volání: nemá

tell2

Cena hovoru je 70 Kč. za minutu

Laddi Orinnelli

Výklad karet

Jmenuji se Laddi a rád bych vám přiblížil svou práci, kterou vnímám jako poslání a pomoc bližnímu svému. Narodil jsem se ve znamení Štíra, už to je příznačné tomu, čemu se věnuji. Můj výklad vychází z mariášových karet.
Jako dvacetiletý jsem pracoval v lázních. Tam jsem potkal starou věštkyni, která své umění tajila. Byla velmi přátelská a chovala se moderně i přes to, že znala mnohá dávná tajemství. Každý den jsem cítil její upřený pohled, ale neodvážil se jí pohledět do očí, a pokud ano, tak jen na malý moment. Jednoho dne mne pozvala k sobě a požádala, abych si sedl ke stolu. Na stůl položila balíček karet a chvíli na mne hleděla. Když odkryla mou minulost a viděla duchy, kteří mne navštěvují, pochopil jsem, že se v mém životě děje něco důležitého. Když domluvila, tak mne vyzvala, abych jí také vyložil karty. Zaskočilo mne to, protože jsem ještě nikdy předtím nevěštil.
Řekla:
“ Dívej se hluboko do nich a požádej je, aby Ti odkryly, co skrývají.“
A byl jsem vyslyšen! Od té doby se poctivě, s čistým srdcem a pokorou věnuji věštění. Seděl jsem u ní do časného rána a hltal její znalosti, rady a životní moudra. Odcházel jsem naladěn na frekvenci nekonečného Universa a rozhodnutý, že chci být věštec.
Od té doby se aktivně věnuji věštění.
Víte, ono to není jen o tom znát významy karet, ale je to především o tom příběhu, který je někde tam hluboko ukrytý.
Pěkné další dny, Laddi kód 23