Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Harry Houdini – mistr úniků

Nejslavnější mág a iluzionista se narodil 24. března 1874 v Budapešti jako Erich Weiss v ohnivém znamení Berana. Zemřel před 90 lety, dne 31. 10. 1926. Když se podíváme na slavného jubilanta z pohledu numerologie, zjistíme, že jeho osobní číslo- datum narození je 6, číslo, které ukazuje na kreativitu, harmonii, intuici i smysl pro krásu a dokonalost, životní číslo je 11/29. Karmické životní číslo 11, je číslo liché, mužské, aktivní- symbolizuje nadané, ale velice složité osobnosti s nevyrovnanou psychikou, lidi, kteří nedokáží žít běžným životem, jsou buď dole, nebo nahoře. Navenek působí jako citliví lidé, často jsou i velice dobrosrdeční, ale bývají chladní a zahledění do sebe.
Pokud jedenáctky žijí pozitivně a vyhnou se konzumaci drog a alkoholu, dokáží v životě mnoho, to byl také případ malého Ericha. Od dětství trénoval tělo, vyučil se zámečníkem, ale nejvíce se naučil z knihy diplomata a kouzelníka Paměti Roberta Houdina. V r. 1890 přijal umělecké jméno Harry Houdini a „vytěsnil“ dětství strávené v bývalém Rakousko- Uhersku v rodině židovského rabína a tvrdil, že se narodil v Americe. Pod vlivem životního čísla 11/29 se kromě Houdiniho narodily i jiné slavné osobnosti – ty nejznámější jsou geniální skladatel Wolfgang Amadeus Mozart i Edith Piaf, dále spisovatelé Jules Verne, Edgar Allan Poe, Vladimír Neff, Pavel Kohout, umělci a herci Josef Myslbek, Jan Kubelík, Helena Růžičková, Lubomír Lipský, podnikatelé a politici Harry Kissinger, Tomáš Baťa a mnoho dalších.
Když se podíváme na jeho numerologickou mřížku, vidíme, že kromě 5 a 6 má obsazeny všechny pozice. Nejpočetnější jsou jedničky – tři – lidé pod vlivem vícečetných jedniček jsou dynamičtí, průbojní, velice schopní, ale také excentričtí, panovační, se sklonem k pečlivě skrývaným depresím, zvláště v souvislosti se sedmičkou v mřížce. Dvě dvojky – trochu problémový vztah k matce, která pro něho byla tou nejdůležitější osobou na světě. Mřížku nespojuje chybějící pětka, ale velikou píli a až fanatickou disciplinovanost v profesní oblasti převzaly 2 čtyřky, 1 osmička – to je snaha o dosažení materiálního zabezpečení a úspěchu, dynamičnost, bojovnost, ctižádostivost, ale i neústupnost a vzpurnost. 1 trojka – umělecké založení, talent, velké charisma i touha být středem pozornosti, 1 devítka – citlivost, zájem o duchovno, filosofii, okultní nauky, devítka také podporuje intuici, jasnozřivost i analytické schopnosti. Na sluneční rovině měl číslo 3, lidé ho vnímali jako přátelského, nadaného a nevšedního člověka, na měsíční rovině měl 1 – řešil tedy hlavně sebe a svoji osobnost. Zemřel před 90 lety na právě na Halloween – okolo jeho úmrtí se vyrojila spousta pochybností, tvrdilo se, že zemřel při nepovedeném úniku, či po úderech pěstí do břišní krajiny – Houdini měl velice silné, vytrénované břišní svaly a často se nechával lidmi z publika do břicha uhodit -, ale ve skutečnosti zemřel v 52 letech na prasklé slepé střevo a silný zánět pobřišnice. Tajemství jeho neuvěřitelných úniků a úžasných kouzelnických triků se nepodařilo nikdy rozluštit – slavný mág si ho vzal s sebou na věčnost.
Přeji všem krásné podzimní dny.
Vaše Althea, kód 12

výklad karet online, numerologie, slavné osobnosti

výklad karet, numerologie, kartářka Althea