Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Deník vděčnosti – Tajemství – kartářka Noor – výklad tarotových karet

Krásné pondělí a úspěšný týden s Deníkem vděčnosti přátelé. Dnešní (čtvrté) cvičení je inspirováno knihou a filmem Tajemství. Vím, že tohle dílo bylo svého času předmětem plamenných diskusí na různých chatech i v ezoterických kruzích. Vzpomínám si na spoustu zajímavých a zábavných teorií a tvrzení, proč „to“ nemůže fungovat a jak je „to“ zbytečné.
Náš pozemský život si prý můžeme představit jako velikou halu plnou lidí, ze které vedou dvoje dveře. Na jedněch dveřích je nápis NEBE. Na druhých PŘEDNÁŠKY O NEBI. Tak schválně, do kterých dveří míříte zrovna vy? Chcete rovnou do nebeské blaženosti, nebo vás víc láká o nebi poslouchat učené dišputace? Vstup do těch prvních si žádá naše srdce. Do druhých nás ale žene naše Ego. Tam má totiž šanci, že řekne svůj názor a „bude mít pravdu“.
Ať už tvrdíte, že něco má, nebo nemá cenu, vždycky máte pravdu. Vždy se děje podle vašeho přesvědčení. Já na tyhle roztomilé pavědky věřím a fungují mi. Funguje i můj KÁMEN VDĚCNOSTI.
Pro dnešní cvičení potřebujeme nevelký kámen. Oblý, takový právě do dlaně. Můžeme se pro něj vydat na zahrádku, do lesa, k potoku, nebo do obchodu s minerály, pokud toužíte po onačejším kousku. K přitahování bohatství bude nejlepší citrín, karneol, záhněda nebo univerzální křišťál. Na ilustračním obrázku vidíte celestin, můj Kámen vděčnosti. Krom mých díků v něm bydlí i andělé, to je možná důvod jeho magnetické síly.
kamen vdecnosti
DENÍK VDĚČNOSTI – cvičení
Sepište dnes do Deníku deset svých požehnání, která se týkají peněz a bohatství. Samozřejmě můžete zopakovat i ta, která jste zapsali v předchozích dnech. Buďte vděční za peníze vydělané, darované, nalezené, vyhrané, vydané, půjčené, splacené, vzpomeňte na všechny peníze, které jste měli či máte. Za každou větou poděkujte. Znovu si celý zápis přečtěte ještě jednou nahlas, a co nejsilněji pociťujte vděčnost. Nikoliv ta tvrzení, ale ona emoce vděčnosti je pro bohatství magnetická, tak do toho dejte srdce.
Po celou dobu kdy píšete, svírejte v druhé dlani svůj Kámen vděčnosti. Představujte si, jak magnetická moc proudí do kamene a naplňuje ho. Naplňte kámen energií svých díků až k prasknutí. Mějte jej stále při sobě – na noc ho položte pod polštář, na noční stolek, noste ho v kapse, v peněžence, všude, kde bude snadno dostupný a po ruce. Co nejčastěji se ho špičkami prstů dotýkejte a opakujte „děkuju, jsem vděčná za hojnost, děkuju“. Ideální by bylo, abyste svůj Kámen vděčnosti už do konce života neopustili. Stane se tak silným vysílačem, který volá „Vesmíre, tady, haló, tady je ta adresa, na kterou máš neustále posílat hojnost a bohatství!“.
Čím častěji budete Kámen vděčnosti plnit energií díku, tím silnější bude vysílat signál!
Zítra vám budu vyprávět moc hezkou pohádku, tak si užijte krásný den!
S láskou a vděčností NOOR – výklad tarotových karet