Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

Deník vděčnosti – bankovky a mince – kartářka Noor – magie peněz

Máme tu neděli, za sebou dva dny tvrdé práce a před sebou den odpočinku. Dnešní lekce bude proto opravdu lehká. Pokud s námi jedete na vlně vděčnosti, nevynechávejte ji. Vědomí prý trvá právě 28 dní, než si dokonale osvojí nový návyk. Pokud některé lekce vypustíte, oddálíte se od svých cílů.
Včera jsme odhalovali podstatu svých přání. To ale rozhodně neznamená, že odstrkujeme peníze, nebo jimi pohrdáme. Systém světa zatím na penězích funguje a nemá smysl tvrdit, že ne. Nakonec, peníze jsou forma jisté energie, a krom jiného vyjadřují, nakolik si sebe sama ceníme, jak sami sobě dovolujeme být bohatí. Pokud zatím nežijeme v dostatku, zřejmě si to z nějakého důvodu nedovolujeme.

Mantrou pro dnešní den je „Dovoluji si být bohatá!“
penize mirka

DENÍK VDĚČNOSTI – cvičení
Dnes budeme v deníku vděčnosti děkovat za všechny peníze, které jsme kdy měli, dostali, našli, vydali, darovali či ztratili. Veškeré peníze, které nám kdy prošly rukama. Snažte se napsat co nejvíc položek – už to znáte – čím víc „máme“, tím víc „dostaneme“.
Jsem vděčná za úplně všechny peníze, které jsem vydělala. Děkuji
Jsem vděčná za úplně všechny peníze, které jsem kdy dostala. Děkuji
Jsem vděčná za úplně všechny peníze, které jsem nalezla. Děkuji
Jsem vděčná za všechny peníze, které jsem vyhrála. Děkuji
Jsem vděčná za úplně všechny peníze, které platily moje potřeby v dětství. Děkuji
Jsem vděčná za úplně všechny peníze, které do mě investovali ostatní lidé. Děkuji
Jsem vděčná za úplně všechny peníze, kterými jsem zaplatila své účty. Děkuji
Jsem vděčná za úplně všechny peníze, kterými jsem mohla udělat radost ostatním lidem. Děkuji
Jsem vděčná za úplně všechny peníze, o kterých nyní ještě nevím, ale míří do mé peněženky. Děkuji
Jsem vděčná za úplně všechny peníze všech lidí, které roztáčejí koloběh hojnosti. Děkuji
Na lístek papíru napište slova vděčnosti za peníze a dejte si ho do peněženky. Do hrnečku na drobné, na pokladnu pokud jste obchodník, na počítač, pokud vás živí práce na něm, na telefon, pokud čekáte objednávky od klientů, do všech možných cest a kanálů, jimiž k vám proudí peníze. Učiňte ze svého životního prostoru svatyni vděčnosti za bohatství. Volejte k Vesmíru „já mám, já mám a jsem za to vděčná!“ a Vesmír učiní podle vašeho tvrzení.
Zítra se podíváme na odstraňování překážek na cestě k hojnosti a bohatství.
Krásnou neděli vám všem!
 S Láskou Noor
noor v karmelitske 1