Menu

Vítejte v naší internetové věštírně, jejíž patronkou je paní Květa Fialová. Zajímá vás budoucnost? Nevíte kudy dál? Zavolejte! Naše nejlepší kartářky, věštci a šamani, zodpoví všechny otázky, které vás tíží. Výklad karet, osobní horoskop či numerologie odhalí tu správnou cestu k řešení. V klidu domova pak můžete sledovat výklad karet v přímém přenosu pomocí webkamery ze soukromí našich věštců. Tuto službu vám nabízí výhradně Věštírna Květy Fialové a je chráněna patentem. Těšíme se na to, jak společně vyřešíme každý váš problém.

BARVY – Fialová jako Květa – kartářka Mirka – věštění budoucnosti

Pojďme si říct něco málo o tom, jak důležité jsou pro nás barvy, jak ovlivňují naše nálady, naše zdraví a život celkově.
Začneme FIALOVOU.
Je to barva duchovního života a spirituality, prohlubuje poznání. Inklinují k ní především lidé, kteří mají intuitivní schopnosti a zabývají se věcmi mezi nebem a zemí. Vždyť naše Věštírna má přece také fialovou barvu a naše patronka, Květa Fialová, si dokonce tuto barvu nese ve svém příjmení.
Pokud jste zkoušeli rituál, který jsem popisovala nedávno v článku pod názvem „Rituální očista domova“ a pokud jste svůj domov už očistili od všeho zlého, nebo v tom ještě pokračujete, podpořte toto tím, že si kolem sebe pomalu začnete vytvářet harmonii barev, které vás budou chránit před nepřízní.
Právě výše zmíněná fialová barva je spojená s vrškem hlavy, stimuluje mozek a nervový systém, uvolňuje napětí a zmírňuje nervozitu a také např. astma a bolesti hlavy. Pomáhá léčit schizofrenii, ischias, různé neurózy a povzbuzuje lymfatický systém. A co je pro nás velmi důležité, podporuje toleranci a šíří kolem sebe smyslnost.
Fialová si u Vás doma určitě najde místo ať už se rozhodnete fialově vymalovat, nebo koupíte fialové závěsy a koberec. Ať je to cokoliv, hlavně fialové. I dětem nezapomeňte udělat radost a uvidíte, jak se jim rozzáří oči, když mezi různými sladkostmi, které určitě dostávají za odměnu, najdou tu vynikající čokoládu ve fialovém obalu s fialovou krávou :-).
Pokud někdo z vás této barvě příliš neholduje a nechce v ní být oblečený, ani do bytu se mu takové doplňky nehodí, nechť si ji přinese domů třeba v podobě fialky. Fialka je jednak symbolem jara, ale hlavně skromnosti, pokory a trpělivosti a především posvěcuje sílu lásky, kterou potřebuje k životu každý z nás.
Příště si popovídáme o další barvě, kterou je dobré mít ve své blízkosti.
PS: Ti z vás, kteří se chystáte navštívit tento víkend (17. – 19. 4.2015) Festival Evolution na pražském Výstavišti v Holešovicích, budete mít příležitost setkat se s námi osobně a zeptat se karet na otázky, které vám leží v hlavě… či na srdci… Nemějte strach, že nás v tak velkém areálu nenajdete. Už z dálky vás totiž budeme vítat poutačem s logem naší Věštírny, samozřejmě jak jinak než fialové barvy :-).
Moc se na vás na všechny těším
OLYMPUS DIGITAL CAMERAKartářka Mirka, kód 22
výklad karet online
Tarot online